Forum klanu Spoil&CraftCO

Forum klanowe

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-04-24 20:39:23

oomeen

Administrator

3233799
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 48
Punktów :   

Kolejne wypady na RB.

Jak widać jeśli sie zorganizujemy to potrafimy coś konkretnego ubić. Gdyby byli wszyscy to z powodzeniem bilibyśmy nawet takiego Cabrio, któremu to do tej pory jeszcze nie daliśmy rady. Mam nadzieje że wszystko będzie szło w dobrą stronę i wypady będą mogły być coraz częstsze.

Offline

 

#2 2008-04-24 21:10:44

Mindar

Noob

Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kolejne wypady na RB.

Jak już mowa o RB ,to może byśmy umówili sie na dana godzinę ?
Bo tak poprostu ludzie wchodzą i jest ten rb (jakimś cudem) ,ale umawiając sie może będzie większa ekipa ?

Offline

 

#3 2008-04-29 23:12:37

Sheryu

Noob

Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kolejne wypady na RB.

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie L2 jest tylko dodatkiem, forma rozrywki. Nie jestem w stanie umowic sie na konkretna godzine i na pewno przyjsc bo duzo dzieje sie w zyciu prywatnym:P Lubie grac, ale l2 stawiam dalej niz obowiazki czy rozrywki codzienne i realne. Majac do wyboru pojsc na impreze czy grac w l2, pojde sie pobawic:P Az taka mania mnie jeszcze nie ogarnela, chociaz zdarzaja sie przekrety, bo chce i ide grac... No ale z drugiej strony nie ma chyba innego wyjscia niz sie zgadac na jakis termin, jesli planuje sie jakis powazniejszy wypad. Bo "bezglowy" etc to wystarczy troche szczescia by bylo kilkoro ludzi i mozna Raid'owac. Ogolnie ciezka sprawa;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ez20092010.pun.pl www.transport.pun.pl www.bionicle-club.pun.pl www.mikiots.pun.pl www.telefony.pun.pl