#1 2008-04-09 23:47:48

oomeen

Administrator

3233799
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 48
Punktów :   

Siege o innadril 20 kwietnia !

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do wzięcia udziału w naszym pierwszym jak do tej pory wypadzie na siege. Od razu na początek mamy ułatwione zadanie ponieważ broni klan, który się rozpadł - nighthunters. Jedynym przeciwnikiem mogą być inne klany prowadzące atak na zamek. Mam nadzieję, że damy radę.







                                                                                       U W A G A ! ! !


ZMIANA GODZINY SIEGE Z 20 NA 16 W NIEDZIELE ! PROSZĘ WSZYTKICH O OBECNOŚĆ, OSOBY KTÓRE NIE BĘDĄ NA SIEGU A NIE POINFORMUJĄ MNIE LUB CLAN LIDERA O TYM WCZEŚNIEJ (CZYLI PRZED SIEGE) BĘDĄ USUNIĘTE Z KLANU.

Offline

 

#2 2008-04-16 21:21:49

Sheryu

Noob

Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Siege o innadril 20 kwietnia !

Co do tego siege mam lekkie obawy co do liczby graczy na nim obecnych. Przydałoby sie zmotywowac wszystkich, nie tylko do samej obecnosci ale i do ambicji i wkladu na samym siege. Co do mnie to juz oomeen'owi mowilem, ze postaram sie byc,  lecz nie obiecuje bo mam wyjazd rodzinny, lecz zrobie wszystko co w mojej mocy aby sie na siege pojawic.

Offline

 

#3 2008-04-18 15:04:32

ShrekPL

Noob

Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Siege o innadril 20 kwietnia !

kurcze moge nie byc na sidzu bo o 16 koncze mecz;/
ale wejde do gry najwczejniej jak sie da.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.djsoul.pun.pl www.roleplaycity.pun.pl www.gdynskie-orly.pun.pl www.wladkowo.pun.pl www.dragonballzlegends.pun.pl