#1 2008-04-03 14:54:48

sirbossPL

Nowicjusz

3832217
Skąd: Czeladź
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 26
Punktów :   

Doskonalenie gry : Silver Ranger

Jako elven fighter mamy najwiecej dexa, najmiej str i srednio cona. lista self buffow (ktorych mamy najwiecej z lucznikow) patrz nizej:

BUFFY

Ultima Evasion, dzieki ktoremu zwykly strzal praktycznie nas nie trafi
Sprint - dziala jak wind walk
Spirit barier- zwieksza nam m. defa
Defence aura- zwieksza p.defa
Attack aura- zwieksza p. atak
Rapid shot- zwieksza atk. speed
rapid fire-zwieksza p.atak, atk.speed, crit. rate, obnizajac zasieg z 900 do 600
Elemental heal- jak sama nazwa wskazuje leczy nas o ok~500/600 hp kosztem 250 many

DEBUFFY

Entagle- zmiejsza speed przeciwnika, uzywac z BSS, wg mnie szkoda tracic czas na rzucanie skilla, ktory zalezy od naszego m.ataku i m.defa przeciwnika.

EXP

jak kazdy lucznik potrzebuje chociaz buffow od pp, inczaczej to suchar. warto szukac mobow z bow weak point. jezeli nie wiesz gdzie szukac patrz www.l2wh.com ->tools->grind optimizer i w zakladce sobie wybieramy lvl mobkow i "mob weakness" klikamy na bow weak piont i mamy liste potworkow.

szokoda many na walenie jakis stunow, duble shotow czy innych skilli, poprostu szkoda na to many, lepiej walnac 2-3 suchary (a ktorys na pewno bedzie crit) niz stracic czas na 1 skilla, ktory ma niewiele wieksza moc niz zwykly strzal.

SPRZĘT

C
standartowo theca light ( chyba ze mamy dostep do plated leather, ktory daje +4 str)
akat/crystalized albo jakis inny luk, najwazniejsze zeby wbic do bopa/carnage, ktore nie zjadaja tylu SS

B
doom light
bow of peril

A
wersja tansza- dc light + carnage
wersja drozsza- maj light + carnage enchantowany

S
armor draco
luk draco z focusem

i oczywiscie bizuteria taka ktora daje najwiecej defa. fajnie jak sie ma epicka bizu, to jest dopiero wymiotka.

DYE

jezeli lubisz sie bawic w czarowanie entagle/heala

+wit/ - int

tylko uwazaj bo odejmujac inta zadziej wchodza skille magiczne, a przeciwnik ma wieksza szanse na wrzucenie debuffa. za to masz troche wiekszego casting speeda

+dex/ - con

rowniez tu tez jest maly problem, zalezy jaki masz set

maj daje +1dex/-1 con i 8% p. atk

wiec najlepiej bylo by kupic u mammona +2/3 dex -2/3 con, wiecej wg. mnie nie dodawac

dc light daje 4% p.atk i 4% atk. speeda

wiec tu moza dodac z 1/2 dexa - 1/2 cona i 1/2 str - 1/2 con

w przypadku majestica +str nie jest nam potrzebny bo +8% p. ataku jest eleganckie


PeVauPe

jak wiadomo wybierajac sie na szukania guza zaopatrz sie w buffki (najlepiej pp/wc+ bd/sws) + swoje selfbuffy.

Z magami

tu mamy najlatwiej, liczymy na to ze stun wejdzie a dalej bijemy sucharami, czekajac az wejda crity i mag zginie, mozemy uzyc rapid fire'a (czasem mam maly dylemat nt. tego skilla, ale to pozniej)

Z lucznikiem

HE tu jest maly problem, poniewaz HE strzela szybciej od nas, ma mocniejsze crity (zalezy jaki ma sprzet, ale standartowo bijemy slabiej), oczywiscie po oddaniu strzalu nie stoimy jak kolek i czekamy na smierc tylko, biegamy kawalek po kawalku, czekajac na re-use strzalu, uzywamy cp i hp potek i czekamy oczywiscie na nasze crity:) oczywiscie mozemy sprobowac stuna, ale jezeli jest w majesticu efekt bedzie mierny.

PR, tu juz mamy wieksze szanse, poniewaz jego hp i cp mozemy latwo zalatwic kilkoma critami. oczywiscie stun z racji tego, ze ma malo cona, wiec powinien wejsc za 1/2 razem.
jedynym problemem podczas walki z pr sa jego baardzo mocne crity i hex. oczywiscie bieganie i uzywanie potek to podstawa jak w calym pvp

SR tu zalezy od naszego szczescia i buffow, komu wejdzie wiecej critow- wygrywa. proste:).

Sztyleciarze

ogolnie TH,PW,PW sa nasza zmora podczas pvp.
jezeli jestesmy szybsi od daggerowca hit-run, hit-run, az umrze. skilli nie warto walic poniewaz ma tam swoje tricki/switche czy tam jakie inne syfy, ktore dla mnie sa przegiete:P.
nie odwracajcie sie plecami do daggera, bo tak ma zwiekszona szanse na walniecie blowow czy lethali.
uwazajcie rowniez na stracenie targetu i zatrzymanie sie, caly czas targetuj i wal, az do smierci. ogolnie bardzo trudno wygrac z ogarnietym daggerem, nasza jedyna szansa sa crity:P

TANK

ogolnie tank nie zada nam wielkiego dmg, ale warto uwazac na nich bo ogarniety tank potrafi sporo namieszac. stuna nie uzywaj, szkoda many (a warto ja zachowac na dosc dluga walke:P) i tak czy siak nie wejdzie. wal zwykle sucharki liczac na crity i smierc tanka. warto tez wspomiec o jego ultime defence, stunach i rootach. nie daj sie zatrzymac, badz caly czas w biegu to twoje szanse na wygranie z tankiem beda duze.

Mass PVP

czyli to co lucznik lubi najbardziej

Postaraj sie targetowac na poczatku:

HEALERA, ROBE USERA (czyt. taki ktory nosi robe)

nie warto zawracac uwagi na ol/wc/tanka bo maja duzo hp i duzo defa, zanim go zabijesz, byc moze killniesz kilku innych ludzi. nie warto uzywac skilli, tak jak sie spodziewasz wal suchary. na sam koniec mozesz bic wszystko co sie rusza, i ma inny crest niz my:P.

Podsumowanie

SR tak jak kazdy lucznik jest dosc prosty w grze, walisz suchary, czasem stuny, a najbardziej cieszy oko jak skladasz ludzi na 3 crity:P.

Powracajac do rapid fire'a- ja zazwyczaj mam wlaczonego, ale zasieg zmienszony do 600 czasem jest lipny. nie warto uzywac go podczas:
- siegow
- mass pvp
- pvp z lucznikiem i daggerem
- tankiem

Zalety:
- bardzo szybki (ok. 250 speeda z ww i zerkiem)
- najwiekszy atk. speed
- najwiecej m. defa
- najwiecej self buffow
- duzy crit. rate

Wady:
- srednia ilosc hp
- maly p. atak
- najslabsze crity

Konczac sr jest balansem pomiedzy (jak dla mnie) przereklamowanym HE, i PR


---Zawsze i Wszedzie Real Madryt Ze Mną Będzie---

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warrockpoland.pun.pl www.bytowskaskillownia.pun.pl www.granarutoo.pun.pl www.wrath.pun.pl www.wyspakhorinisrp.pun.pl